Ako postupovať?

1. Predstava

Máte v hlave predstavu o vašej vysnívanej kuchynskej linke,  alebo už vidíte tu novú vstavanú skriňu ktorá sa bude vynímať v byte? Práve ste urobili jeden s najdôležitejších krokov k úspechu. Ak chcete načerpať ďalšiu inšpiráciu alebo vylepšiť Váš nápad navštívte galériu naších výrobkov a nechajte sa inšpirovať.

2. Rozmery

Pre návrhy nábytku na mieru je veľmi dôležité správne určit rozmery miestnosti. Je to veľmi jednoduché stačí pero, papier a meter. No treba merať precízne a presne do najmenšieho detailu. Ak nemáte čas alebo máte pocit že by sme to mali urobiť my, naši zamestnanci sa ochotne dohodnú na termíne, ktorý by Vám vyhovoval a navštívia Vašu domácnosť alebo obchodné priestory.

3. 3D návrh

navrh

Naša spoločnosť Vám ponúka možnosť realizácie vášho návrhu pomocou 3D programu. Tento program Vám umožňuje komplexne navrhnúť rozmiestnenia nábytku a ďalšieho vybavena vo vašom priestore. Chcete vediet ako bude vyzerať vaša vysnívaná kuchynská linka alebo interiérový nábytok vo vašom byte alebo dome? navštívte nás.

V dnešnej dobe je 3D najčastejšia forma vyzualizácie. Táto forma nám dokáže vytvoriť trojrozmerné modely ešte nexistujúceho objektu v určitom priestore ktorý si vieme samy navoliť.

Váš projekt dokážeme rozpracovať od farebnej modifikácie, použitia rôzneho materiálu ktorý by bol neskôr reálne použitý v interiéry až po rôzne povrchy z laminátu, podlahy, nástené tapety a iné.

Obrovskou výhodou týchto návrhou je, že možnosti kombinácií su neobmedzené, a my Vám vieme ukázať nekonečne veľa variant vášho interiéru.

4. Výber kuchyne

Najťažšie je vybrať si. Naša spoločnosť Vám ponúka širokú ponuku kde si aj ten najmenší detail môžte navrhnúť sami.

5. Cenová kalkulácia

Cena realizácie každého projektu je individuálna. Každý jeden projekt je špecifický a rozsahovo rozdielny. Pri stanovení ceny vychádzame s prianí naších zákazníkov na vyhotovenie.

6. Montáž

Montáž je posledný krok k splneniu vášho sna. Všetko je dokončené a pripravené na montáž. Naša spoločnosť Vám privezie nábytok priamo do bytu, domu alebo firmy kde vám ho starostlivo krok po kroku nainštalujú na to správne miesto. Celá montáž samozrejme prebieha pod dozorom vyškolených pracovníkov ktorý doladia detaili celej montáže.

Facebook